|
Dennis |
Is het mogelijk om een veld toe te voegen aan bezoek/correspondentieadres waar de naam van de vestiging vermeld kan worden. Zorginstellingen hebben veelal locatienamen.
Nu kan je in beheer adressen wel extra adressen ingeven, en ook wel een opmerking (welke je echter in het kolom-overzicht niet ziet zou praktisch zijn deze opmerking daar ook te kunnen zien !), maar je kan geen 'locatie-naam' aan de extra adressen geven, zoals bvb 'Winkel Janssens' of bvb Opslagplaats 10' : die 'locatie-naam' zou dan ook in het kolom overzicht zichtbaar moeten zijn en uiteraard ook op documenten af te printen.
ontbrekende velden :
1- de "Benaming" van het adres : bvb Winkel 121, of Magazijn A, of Afdeling X, ...
2- een contactpersoon op dat adres
3- een telefoonnummer op dat adres
Activiteit Nieuwste / Oudste
Silvasoft Team
Status gewijzigd in: Afgerond
Silvasoft Team
Er is nu een veld toegevoegd waar extra informatie kan worden geplaatst bij een adres.
Silvasoft Team
Status gewijzigd in: In behandeling
Bert
Het zou ook eenvoudiger zijn moesten we een bezoekadres kunnen selecteren voor ieder dokument we maken. Zo kan je dit gebruiken als vaste werkadressen van de klant. Nu moet je het adres gaan selecteren op voorhand en dan pas de bon maken. Als je dit doet tijdens het maken van de bon blijft het adres gewoon staan dat er stond bij het aanmaken van de bon.
Desiree
Graag, we missen deze velden ook enorm